Міцний крафт пакет. Розмір (21*27*11 см)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Картон |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Персиковий |
| Тип | Папір |
| Глибина | 100 мм |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9,60 ₴
- Мінімальне замовлення: 12 шт.


