


Коробка під десерт прозора з ручкою, розмір 15,5*15,5*11 см
31,60 ₴
Мінімальне замовлення — 12 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: NB10-4
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Якісні, стильні та місткі коробки для десертів. Продаються упаковками по 12 штук.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Квадратна |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Глибина | 155 мм |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31,60 ₴
- Мінімальне замовлення: 12 шт.


