Пластикові стаканчики для десеретів прозорого кольору. Використовуються для фуршетів, кенді барів та ін.
В упаковці 10 шт.
Висота 5 см, сторона 5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Стакан |
| Призначення | Для фуршетів та банкетів |
| Матеріал | Пластик |
| Підходить для алкогольних напоїв | Ні |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 50 мм |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82,30 ₴


