Пластикові стаканчики для десеретів прозорого кольору. Використовуються для фуршетів, кенді барів та ін.
В упаковці 10 шт.
Розміри: 8*7 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 80 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Колір | Прозорий |
| Призначення | Для фуршетів та банкетів |
| Вид одноразового посуду | Стакан |
| Підходить для алкогольних напоїв | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 92,10 ₴



