Паперові дизайнерські пакети необхідні для упаковки подарунків та елітної продукції. Що стосується вибору подарункового пакета, то покупець хоче знайти щось особливе, виняткове. Щоб здивувати, вразити, порадувати, не шкода ні сил, ні часу, ні грошей, тому і виробники, і покупці готові купувати шедеври поліграфічного мистецтва. В нашому магазині "Дім дарунків" представлено широкий асортимент стильних подарункових пакетів. Кожен знайде для себе щось цікаве. І основне! Наша ціна - неповторна!
Основа – папір: обговоренню не підлягає? Багато користувачів почнуть сперечатися, мовляв, папір – крихкий матеріал, який норовить порватися. Краще підшукати щось більш … Так кажуть покупці, які не бачили сучасні подарункові пакети.
Переваги паперових пакетів очевидні
- Естетичність виробу.
- Привабливий зовнішній вигляд.
- Практичність.
- Доступна ціна!
Щоб винуватець торжества зміг понести додому все подароване, паперовий пакет буде дуже до речі. Завдяки міцним і зручним ручкам, можна нести одночасно кілька пакетів, не побоюючись за цілісність вмісту. Нестандартна упаковка стане додатковим подарунком і приверне увагу.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Папір |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Квадратна |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Колір | Фіолетовий |
- Ціна: 32,70 ₴
- Мінімальне замовлення: 12 шт.



