Пакет тканинний, еко сумка, синя, розмір 35*60*15
4 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 19-3
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тканинні сумки стануть в нагоді в кожному домі та мають багато переваг: економлять ваш бюджет, так як не потрібно постійно купувати одноразові пакети, чудово перуться, витримують достатньо багато навантаження.
В упаковці 50 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка для покупок |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Підкладка | Ні |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.


