Сумка тканинна, еко сумка, червона, розмір 45*36*10 см
7 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 19-5
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тканинні сумки стануть в нагоді в кожному домі та мають багато переваг: економлять ваш бюджет, так як не потрібно постійно купувати одноразові пакети, чудово перуться, витримують достатньо багато навантаження.
В упаковці 50 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка для покупок |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Підкладка | Ні |
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.


