Міцний крафт пакет синього кольору. Розмір 22*15*8 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Папір |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7,90 ₴
- Мінімальне замовлення: 12 шт.


