

Коробка під десерт "Акваріум", розмір 13,5*13,5*8 см
21,20 ₴
Мінімальне замовлення — 12 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: NB10-7
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Якісні, стильні та місткі коробки для десертів. Продаються упаковками по 12 штук.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Квадратна |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21,20 ₴
- Мінімальне замовлення: 12 шт.


