Пластикові менажниці. Використовуються для фуршетів, кенді барів та ін.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість секцій | 12 |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 340 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Висота | 25 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для фуршетів і банкетів |
| Різновид одноразового посуду | Тарілка |
| Підходить для алкогольних напоїв | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56,70 ₴


