Пластикові менажниці. Використовуються для фуршетів, кенді барів та ін.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість секцій | 5 |
| Колір | Білий |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 265 мм |
| Висота | 30 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для фуршетів і банкетів |
| Різновид одноразового посуду | Тарілка |
| Підходить для алкогольних напоїв | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 98,20 ₴


