Стаканчики для десертів
В упаковці 6 шт.
Розмір: 7см * 5 см* 2,5 см (висота дна)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Келих |
| Призначення | Для фуршетів та банкетів |
| Матеріал | Пластик |
| Підходить для алкогольних напоїв | Так |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в упаковці | 6 шт. |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 25 мм |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 136,50 ₴



