Подарункові пакети, пластик, рожевий, розмір 20*25*10 см
21,20 ₴
Мінімальне замовлення — 12 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 78-15 рожевий
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Оригінальні подарункові пластикові пакети з ефектним дизайном! Зроблені з міцного прозорого пластику, вони ідеально підходять для упаковки подарунків, сувенірів чи невеликих сюрпризів. Зручні ручки забезпечують комфорт при перенесенні. Ідеальний вибір для свят, корпоративних заходів чи особистих подарунків — зробіть кожен момент особливим із нашими стильними та оригінальними пакетами!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пакет |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Колір | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21,20 ₴
- Мінімальне замовлення: 12 шт.


