Подарункові пакети, пластик, прозорий з червоним, розмір 27*23*11 см
36 ₴
Мінімальне замовлення — 12 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 78-10 червоний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Оригінальні подарункові пластикові пакети з ефектним дизайном! Зроблені з міцного прозорого пластику, вони ідеально підходять для упаковки подарунків, сувенірів чи невеликих сюрпризів. Зручні ручки забезпечують комфорт при перенесенні. Ідеальний вибір для свят, корпоративних заходів чи особистих подарунків — зробіть кожен момент особливим із нашими стильними та оригінальними пакетами!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пакет |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Колір | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 ₴
- Мінімальне замовлення: 12 шт.


